Ведучий програми про подорожі "Світ навиворіт" та учасник шоу "Танці з зірками" Дмитро Комаров зворушливо привітав своїх батьків з 35-ю річницею весілля.

В соціальній мережі Instagram він опублікував фотографію мами й тата перед одруженням та розповів про історію своєї родини.

За його словами, батьки по радянськими міркам одружилися дуже пізно: батькові було 33, матері – 27, й обоє чули у свою адресу купу запитань на тему "Коли ж уже?..".

Ведучий зізнався, що ще до весілля його батько жив так, щоб передати йому правильні гени. Він сходив в гори, на вершини Кавказу і Тянь Шаню, катався на гірських лижах в Приельбруссі, багато подорожував по союзних республіках. Мама також жила у своє задоволення, хоча бабці на лавках пліткували в неї за спиною.

Вік та пересуди не завадили парі створити гармонійну родину, у якій уже 35 років панують любов і повага.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин приголомшила українців новим образом: "Як вам?"

Марічка Падалко почала бігати і "наїхала" на чоловіка Єгора Соболєва: "Мєрзко"

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Показати ще

Незважаючи на складні 90-ті роки, Костянтин та Ніна Комарови змогли подарувати своїм двом синам і доньці абсолютно щасливе дитинство, добре їх виховати та вивчити.

"Як же це здорово! Мої рідні, ми з сестрою і братом вас вітаємо і дуже, дуже, дуже сильно любимо! Для мене батьки - дві найдорожчих людини на землі. Багато що з того, що я сьогодні роблю, я роблю завдяки їм і для них. Спасибі, що на початку 80-х вирішили бути разом. Я дуже радий, що це сталося", - написав Дмитро.

Батьки Дмитра Комарова одружилися дуже пізно за радянськими мірками

Також ведучий додав, що шлюб і час для одруження – це особиста справа кожного, і не потрібно вказувати, коли, кому і з ким потрібно йти в рацс.

Менш ніж за добу знімок зібрав майже 42 тисячі лайків та понад вісім сотень коментарів.

Дивіться: Дмитро Комаров поділився таємницям своїх подорожей

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", український шоумен Олексій Дурнєв анонсував новий гумористичний проект.