Відома українська співачка Оля Полякова- щаслива мама двох донечок. Зірка часто ділиться знімками дітей на власній сторінці в Instagram. Фолловери неодноразово відмічали, що старша дочка, Маша, схожа на зіркову маму як дві краплі води. А от сьогодні розкрився талант молодшої дочки Аліси. Вона успадкувала у Олі музичний дар.

Співачка виклала відео, на якому доня вправно співає пісню Alekseev.

"Ну все, починаємо концертну діяльність", - пожартувала Полякова.

Відео за которкий час зібрало близько 150 000 переглядів, а фанати рохсипалися в компліментах. "Красуня", "Уся в маму"- константували вони.
Раніше "Знай.ua" писав про те, що українська співачка Ольга Полякова вирішила дати своїм передплатникам кілька порад щодо виховання дітей. При цьому дівчина зробила це в жартівливій формі. Суперблондинка української естради не вперше піднімає тему виховання. Вона періодично розповідає про те, як у неї складаються відносини з дочками, яких у неї дві. За роки виховання Ольга виробила декілька хитрощів, що спрощують щоденні виховні клопоти. На своїй сторінці Полякова не тільки розповіла, але і показала відео з участю своєї дочки Аліси. Ольга продемонструвала, як веде себе, коли дитина відмовляється виконувати її доручення. Молодша дочка Аліса була не в захваті від подібного експерименту, але вибору у неї не було.