Українська співачка Ольга Полякова вирішила дати своїм передплатникам кілька порад щодо виховання дітей. При цьому дівчина зробила це в жартівливій формі. Така подача сподобалася і самій Ользі, і її фанатам.

Суперблондинка української естради не вперше піднімає тему виховання. Вона періодично розповідає про те, як у неї складаються відносини з дочками, яких у неї дві. За роки виховання Ольга виробила декілька хитрощів, що спрощують щоденні виховні клопоти.

На своїй сторінці у Инстаграме Полякова не тільки розповіла, але і показала відео з участю своєї дочки Аліси. Ольга продемонструвала, як веде себе, коли дитина відмовляється виконувати її доручення. Молодша дочка Аліса була не в захваті від подібного експерименту, але вибору у неї не було.

Спочатку Полякова помітила дієвість способу в ситуації зі старшою дочкою Машею, яка відмовлялася лягати спати і замість цього грала в телефоні. Після відмови сувора мама заявила, що на наступну прохання дочки відреагує таким же відмовою. І Маша тут же пішла спати.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Літак почав втрачати висоту через обмерзання, в мережі з'явилися переговори пілота з диспетчером: "Ми нічого не можемо"

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Показати ще

Закріпити результат суперблондинка вирішила молодшою. І навіть зняла це на відео. Ольга попросила Алісу почитати книгу з нянею, але дочка не хотіла і відповіла "ні". Вона вимовила ключову фразу виховного експерименту і маля без ентузіазму, але пішла за книгою.

"Ура! Метод працює!", - на радощах вигукнула мама-експериментатор.

У коментарях багато жінок зізналися, що теж намагалися побудувати цей виховний метод. Але увінчався успіхом він далеко не у всіх. Прихильниці зазначили, що на їх дітях даний експеримент не діє. Але знайшлися і щасливчики, які сприйняли секрет виховання від Полякової на "ура".

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа"напередодні Великодня Ольга Полякова розкрила свій фірмовий рецепт цієї традиційної випічки. Дівчина показала, як власноруч готує паску, паралельно навчаючи цій майстерності дочок.