Відома українська співачка, солістка групи "Время и Стекло" Надя Дорофєєва порадувала фанатів дуже трепетним знімком з мамою Ольгою на своїй сторінці в Instagram. Так, під спільним фото знаменитість також прикріпила історію про те, що саме мама підтримувала артистку у виборі одягу, і що неділя завжди була їх особливим днем тижня.

"Наш з мамою Шопінг - це особлива подія . Втручатися будь-кому в наш «священний» ритуал - було заборонено і небезпечно))))Нашим днем була неділя. Це був єдиний день тижня , в який я прокидалася легко)) Вранці ми снідали і годин в 10 ми вже були на ринку . Ми обходили його ПОВНІСТЮ!! Якщо навіть мені потрібні були тільки колготи та шкарпетки) ПОВНІСТЮ весь ринок !) і ми страшно кайфували . Найяскравішими моїми покупками були : жовті гріндерси ( якщо пам'ятаєте що це, і реперські штани). Ах так, під гріндери - ми купили мені плащ . Мама сказала , що це прям ВАЩЕ) Ну коротше я експериментувала , а мама підтримувала у всіх моїх дивних рішеннях ) Пройшло багато років . Ми в @sododo.official і я все так само кайфую . Тільки тепер я одягаю маму . І від цього ще приємніше .", - зворушливо підписала кадр Дорофєєва.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Надя Дорофєєва позувала для видання JetSetter в тілесному боді і стильній вініловій смарагдовій накидці. Артистка зізналася, що тепер це одна з її найулюбленіших зйомок. Також Монатік і Дорофєєва випустили спільну пісню "Глубоко", яка стала хітом в лічені дні. Пара не перестає викладати знімки з фотосесії, однак останній кадр збентежив фанатів, адже Надя забула вдома штани. А ще знаменитість давала концерти в Туреччині, гастролюючи по різним готелям і зізналася, що таким чином можна поєднувати роботу з відпочинком, хоча п'ятий концерт поспіль дається важко.