Відомий український співак, телеведучий, екс-учасник групи «Діо.фільми», чоловік Наді Дорофєєвої, Володимир Дантес показав кілька кадрів з нової фотосесії на своїй сторінці в Instagram. Так, Вова і Надя позували в класичних нарядах, демонструючи справжнє кохання.

"Той випадок,коли намагаєшся пояснити куди їхати,а вона закохалася в тебе)))", - кумедно підписав знімок Дантес. Фанатам припали до душі спільні фотографії: "Боже, ви найкраща пара , яку я тільки бачила. Виглядаєте дуже щасливими і гарячими", "які ж ви солодкі", "Ух...яке фото! Вова такий прямо ЧОЛОВІК", "Який погляд! оце так хімія!", "Ви разом реально круті. Ваші спільні фото завжди насичені любов'ю і пристрастю. Так тримати)))", "Обкладинка для книжкового роману ))", "Чому мені Дантес нагадує Аладіна???))".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Володимир Дантес вирішив поділитися рецептом смачної локшини, на яку витратив зовсім небагато часу. Також артист розповів дуже смішну історію на своїй сторінці в Instagram. Виявляється, він не зміг з першого разу купити квитки в Харків, щоб приїхати на день народження до мами. А ще знаменитість з басейну показав, яким має бути ідеальний ранок на Балі.