Відомий український співак, телеведучий, екс-учасник групи «Діо.фільми», чоловік Наді Дорофєєвої, Володимир Дантес здивував фанатів шокуючою заявою на своїй сторінці в Instagram. Так, артист виклав фото з недавнього відпочинку на Балі і зізнався, що крім Наді у нього є ще одна жінка.

"Шо ви думаєте, тільки ми повернулися додому і моя жінка @nadyadorofeeva пустилася берега(це я про роботу). І полетіла. Але в житті кожного чоловіка є ще,як мінімум одна жінка. Я не виняток. І поки дружина на гастролях, до мене приїде ще одна моя любов! МАМА!))) Прощай дієта, привіт домашня їжа!!!)))"- пожартував над фоловерами Дантес. Шанувальники і друзі не обійшли пост стороною: "З тебе котлети)))) Мамі привіт)", "Прощай чіа, хай живуть вареники", "мама це золото життя", "Тепер зрозуміло для чого ти так довго худнув))", "Для мами синуля дуууже худий напевно)))", "А Надя не годує чи що?" "мама вирішила взяти ситуацію в свої руки)".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Володимир Дантес і його дружина Надя Дорофєєва вирушили на Балі, звідки по черзі демонструють романтичні спільні фото. Так, на останньому знімку з басейну знаменитість показав, яким має бути ідеальний ранок.