Відома українська співачка, солістка групи "Время и Стекло" Надя Дорофєєва порадувала фанатів новим селфі в дзеркалі на своїй сторінці в Instagram. Артистка позувала у власному магазині Sododo, примірявши стильний купальник, однак щось пішло не так і ноги знаменитості викликали підозри у фанатів.

"Київ - ти прекрасний . У тебе найсмачніша їжа , найемоційніші люди і звісно найкрасивіші магазини ... ну ви розумієте про що я, так ?)" - підписала кадр Дорофєєва. Фолловери, в свою чергу, запідозрили вагітність і зайву вагу Наді: "Поправилась!!", "Не впізнаю фігуру", "Вагітна ?)))", "Ого ! Поправилась !", "Надюша випадково не в положенні?))", "Дуже товсті ляшки вийшли тільки не ображайся", "По-моєму наша Надічка округлилася", "Одній мені здався животик?, "Надюш,набрал трохи. Але це тебе не псує". Знайшлися й ті, хто заступився за свого кумира і похвалив форми дівчини.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Надя Дорофєєва та її чоловік Володимир Дантес відпочивали на Балі, звідки викладали масу фотографій. Цього разу артистка в купальнику показала груди і надувне каченя поруч.