Відома британська співачка, дизайнер, дружина футболіста Девіда Бекхема, світська левиця Вікторія Бекхем нещодавно показала в Instagram всіх своїх дітей: Брукліна, Ромео, Круза, Харпер і коханого чоловіка, які радо бавилися в морі. Так, плечі футболіста витримали навіть сина і доньку одночасно.

"Люблю своїх малюків! Всіх вас цілуємо!", - трепетно підписала знімок Вікторія. За 2 години милий спільний кадр набрав 650 тис. лайків, а фанати почали бажати гарного відпочинку і зазначили, що всі діти виросли дуже швидко, але особливо помітно підросла маленька Харпер Севен.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Девід Бекхем показав, як проводить час з 7-річною донькою Харпер Севен. Виявляється, знаменитість може не тільки голи забивати, але і рівняти кінчики. Також Вікторія Бекхем показала свого старшого сина Брукліна. На спільному знімку з помітно підрослим сином в машині, знаменитість не забула пожартувати, назвавши його таксистом. А ще батькові Девіда Бекхема виповнилося 70 років. З цього приводу син виклав трепетне фото з татом з дитинства.