Так історично склалося, що практично у кожній країні світу як тільки у дім вривається війна, першими починають говорити відкрито не дипломати, політики чи експерти.

Приймають удар правди на себе люди культури – письменники, громадські діячі та навіть зірки сцени. Ті, яким власна батьківщина дорожча від заробітків на корпоративах чиновників.

Подібний промовистий ролик нещодавно з'явився у мережі. Артисти вперше погодилися у віршованій формі висловити те, про що інші їх колеги вважають за краще промовчати. Тут і жахіття російської агресії, яка забрала тисячі життів воїнів, залишила дітей без батьків, а дружин – без чоловіків. Тут і корупційні злочини вищих чинів влади. А саме звернення відкрито адресоване українському президенту Петру Порошенку:

"Пане президенте, є до вас розмова. Бо ми давно не чули від вас правдивого слова. І може я б ніколи не починав, та скажу вам відверто – причина у війні", - звертається до глави держави лідер гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Леся Нікітюк зустрілася з найдорожчим чоловіком у житті й не стримала емоцій: "Ого який"

Аліна Гросу показала свого красеня-чоловіка Михайла Михайловича: "Дуже схожі"

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Показати ще

"Невже за стільки років ви достатньо не нажили, щоб заробляти гроші, копаючи могили?", - запитує ведучий на "Radio Rocks" Сергій Кузін.

"Є до вас питання. Чому ви всі живете, як горобці в сметані? Тоді, коли всі люди скидаються солдатам копійками, які ви ще у них не встигли відібрати", - підкреслив вокаліст гурту "ТІК" Віктор Бронюк.

Дивіться: звернення українських зірок до влади

Звернення українських зірок до президента П.Порошенко! Дуже сильне відео!!! Вподобай Ukraine. LIFE

Posted by Ukraine. LIFE on Tuesday, 27 June 2017
Як повідомляв портал "Знай.ua", розкрита вся правда про кумівство в українській політиці.