Американський актор, режисер і художник  Джеймс Франко завів свій канал на YouTube, назвавши його Philosophy Time. Наразі на  каналі Франко вийшло лише чотири ролика, в яких актор разом зі своїм другом і доктором Королівського коледжу Лондона Еліотом Майклсоном (Eliot Michaelson) обговорює питання філософії.

У першому випуску ведучі разом з професором Ратгерського університету говорили про метафори та ситуації, при яких використовується цей художній прийом.

Всі випуски "Часу філософії" супроводжуються схематичними малюнками і невеликою кількістю зацензурованого  мату.
Канал Франко зареєстрований в грудні 2016 року, але перший випуск вийшов тільки 25 липня 2017 року. В основному ведучі просто задають питання професорам і докторам наук, налаштовуючи їх на певні теми.

Джеймс Франко - американський актор, режисер, сценарист, продюсер, художник, письменник і викладач кіновиробництва в Нью-Йоркському університеті. Відомий завдяки ролі Гаррі Осборна в трилогії "Людина-павук", а також за фільмами "Ананасовий експрес", "Інтерв'ю" і "127 годин".

Крім того, що Джеймс Франко знімається в кіно, він також складає поеми, продюсує і знімає фільми та пише картини.

Популярні новини зараз

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Українців відвідає бабине літо, синоптик порадувала прогнозом: "До +20"

Розпатлана Брежнєва без макіяжу здивувала мережу, "справжнє обличчя" дружини Меладзе: "Я оф*генна"

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", 6 липня вийшов на екрани черговий перезапуск франшизи фільмів про людину-павука "Людина-павук: Повернення додому".