Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Як тільки знаменитість прибула в Россиию з відпочинку у Греції, одразу ж вирішила відзначити цю справу з парочкою чоловіків. Так артистка, всюди тягаючи з собою один і той же букет білих троянд, показала нову купіль, яку їй підніс якийсь анонімний друг.

"Приємний подарунок від мого друга. Улюблена нова купіль! І троянди улюблені в додачу.", - поділилася радістю Волочкова. Фолловери ж почали обговорювати і подарунок, і квіти: "О, а ми думали в запій пішла))) де знову штани втратила?", "Настась, а коли будуть фотки в самій купельне з пелюстками старих троянд? А в руках шпинатик і чарочка, як завжди", "Таке відчуття, що у вас букет штучних білих троянд і завжди берете з собою в кадр. Хоч целофан знімайте іноді.", "Краще засоліть в діжці огірочки, розсольник вранці, ммм мм....", "Залізь в цю діжку і живи там. Принаймні ноги розсовувати не будеш".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова вирушила розсовувати свої ноги на острові Корфу. Так, знаменитість вже і шпагат показала, і ноги позадирала, залишилося тільки протерти причинним місцем газон. Власне, Анастасія так і зробила, залишивши персонал готелю в шоковому стані. Також балерина як тільки приземлилася в Греції, одразу ж почала стрибати в купальнику по деревах готелю. А ще Волочкова похвалилася нарощеним волоссям на заколках. Фанати, однак, похвалили зірку за те, що вона одягла костюм замість типових прозорих суконь.