Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Після недавнього відпочинку в Туреччині, артистка вирушила сидіти в шпагатах на острові Корфу. Знаменитість вирішила похвалитися стрункою фігурою в купальнику, однак щось пішло не так. Фанати помітили не тільки фотошоп, але і попросили Анастасію поміняти купальник на більш пристойний.

"Краса Корфу і стрункість ліній цього острова і краса його чудові. Я так люблю все гарне! А свою стрункість я підтримую фізичним навантаженням, плаванням, російською лазнею, масажем, легкістю в харчуванні, любов'ю і, звичайно, позитивом!", - вирішила поділитися секретами краси Волочкова. Фоловерам ж її поради виявилися не потрібні: "А де Ваша стрункість???Ви собі лестите)))))", "Купальник не дуже .....точніше зовсім поганий", "Настя ви часто фотографуєтеся в купальниках, тому купіть собі їх багато", "Одна і та ж поза, то голова набік, фігура трансвестита, нічого жіночного немає", "Не знаю де і яка легкість, але плечі як у штангіста !", "Ну точно,старий купальник і шльопанці з клумбою", "Настя застигла в 90! Весь одяг з маминої скрині.", "Припиняй качати плечі,переходь на жопу нарешті...".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова вирушила розсовувати свої ноги в сонячній Греції, а саме на острові Корфу. Там Анастасія задерла ногу так високо, як тільки змогла. А ще артистка як тільки приземлилася в Греції, одразу ж почала стрибати в купальнику по деревах готелю. Також знаменитість похвалилася нарощеним волоссям на заколках. Фанати, однак, похвалили Волочкову за те, що вона одягла костюм замість типових прозорих суконь.