Дружина Дмитра Ступки заявила, що чоловік помре безповоротно

поділитись
Дочки популярного українського актора виповнився один рік

25 квітня Поліна Логунова, дружина популярного українського актора Дмитра Ступки, від щирого серця привітала доньку Богдану з її першим днем народження.

Щаслива мати опублікувала у своєму Instagram повідомлення. У ньому, крім привітання малятка, містилося визнання Логунової про те, як змінилося її життя. "Моя всесвіт змінила мене на 180! Жінка, яка зазнала щастя материнства, стає зовсім іншою, ніякі чоловіки і ніяка там любов до чоловіків не зрівняється з цим "ма-а-ам". Я стала невразливою і безсмертної, я б пройшла ще і ще раз все, тільки щоб мати щастя вдихати твій аромат і чути заливчастий сміх", - повідомила Поліна.

"Дякую Богові, що дав жінці можливість випробувати безумовну любов. Тільки жінка здатна любити так! І якби хоч один чоловік на одну секунду відчув те, через що ми проходимо, - він би просто помер безповоротно", - додала Логунова.

Дружина Ступки зазначила, що її всесвіт (донечка) "вже зовсім велика, зі своїм "хочу", кокетлива і жіночна, любить яскраві тканини і в неї такі ж красиві і цікаві, витягнуті пальчики, як у мами". "У неї моя посмішка і вона щаслива дівчинка, просто ангел, що дозволив мені дати їй життя! З першим роком життя, моя Галактика! А мама виспиться як-небудь потім", - додала Логунова.

Рік тому Дмитро Ступка забрав свою дружину і доньку з пологового будинку - відео:

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа" користувачі соціальних мереж критикували Поліну Логунову за те, що вона продавала своє авто на єврономерах. При цьому дружина Ступки вказала ціну на автомобіль в доларах. Багато читачів її сторінки у соцмережі знайшли таку поведінку непатріотичним.

Сама Поліна продаж своєї машини пояснила тим, що має намір придбати у Білорусі нову, для наступних поїздок за кордон.

Автор матеріалу: 
Виталий Крюков
Теги: 
ступка, логунова, донька
Українка намагається виглядати щасливою, але її коханий, співак Влад Топалов, кинув її і поїхав на Донбас
0
0
10:43 15.08.2018
А підписники тим часом розділилися на два табори: одні вважають, що це Потап, інші впевнені: обранцем співачки є хтось інший
0
0
09:36 15.08.2018
69-річна Пугачова виглядає значно гірше
0
0
09:25 15.08.2018
Шанувальники шоковані новим образом відомого виконавця
0
0
09:17 15.08.2018
Шанувальники щосили коментують разючу подібність дочок Стоцької та Кіркорова
0
0
09:10 15.08.2018