Російська журналістка, редактор видання L`Officiel, Ксенія Собчак взяла інтерв'ю в подружжя Шнурових - Матильди і Сергія. Вони відповілиъй на "незручні" запитання.

Зокрема, Собчак вияснила в Шнурових, чому в них нема дітей, і що вони можуть розповісти один про одного таке, чого про них ніхто не знає.

Матильда Шнурова не стала приховувати, що життя з музикантом "буває" справжнім пеклом. На що Сергій парирував:

"Я як чоловік і партнер - не дуже м'який тип. Напевно Матильді не вистачає так званої романтики, але я не можу дати того, чого у мене немає".

На запитання, що в ньому найголовніше, Шнуров заявив, що він ох***нный. Матильда ж відповіла, що в ній "найдорожче" - доброта.

Собчак у властивій їй уїдливій манері запитала, чому за десять років спільного життя вони так і не завели дітей:
"Мене все життя так довбали, чому у мене немає дітей, що тепер я на повних правах, як мати, запитаю: чому ви десять років разом, а гаденя не завели?"

Популярні новини зараз
Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Булітко з "Дизель шоу" і Бабкін гнівно відреагували на образливі слова лаврова про Україну: "Витратний матеріал у тебе в трусах" Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Матильда Шнурова спробувала пояснити: "Ми обидва не дуже горимо цим. Я не відчуваю до цього відрази, не можу сказати, що це ***, маленьке гаденя, але до цього немає прагнення".

"Ми про це особливо і не розмовляємо, і не думаємо. Я вважаю, що про дітей варто замислюватися, коли у тебе ... Скажімо, у нас зараз двісті п'ятдесят квадратних метрів, так? Ось якщо п'ятсот, тоді, б**дь, варто. А зараз ми просто з ними не розійдемося. Нам удвох тут важкувато", - поскаржився Шнуров.

Собчак запитала у Матильди, що вона знає про Сергія такого, що більше ніхто не знає.

"Він вранці сидить годину в туалеті", - видала Матильда.

Співак заперечи цей факт і попросив дружину сказати про нього щось хороше. На що Матильда відповіла:

"З появою твоїх прямих ефірів про тебе знають, по-моєму, вже все."

Однак, дружина Шнурова все-ж пригадала і "щось хороше" про чоловіка.

"До речі, ось цього про тебе ніхто не знає: Сергій любить поплакати. Наприклад, ми дивилися фільм "Любов і голуби", він ридав. Коли вони мирилися", -розповіла Матильда.

Шнуров зізнався, що справді сентиментальний, тому й не дивиться кіно. А на те ж питання Собчак про свою дружину відповів коротко:

"У неї ох***на нічна чорна маска".

Як повідомляв портал "Знай.ua", фронтмен гурту "Ленінград" Сергій Шнуров шокував подарунком, який він зробив сину відомого ведучого Олександра Невзорова. Епатажний артист подарував дитині "мертву" голову.