Іспанська модель Ельса Патакі, яка вже вісім років перебуває у шлюбі з актором Кріс Хемсворт, нещодавно потрапила в об'єктив папараці на пляжі. 41-річної матері трьох дітей є що показати: фотографом вдалося зняти лише її ідеальну фігуру.

Зіркова мама потрапила в об'єктив під час сімейного відпочинку в Байрон-Бей, Австралія. Модель прийшла на пляж ненафарбована в звичайному білому купальнику, який не приховував її відмінну фізичну форму.

Ельса засмагала і грала з дітьми, проте іноді дивилася в бік фотографів.

Компанію Патакі склала її подруга, 42-річна дружина Метта Деймона і мати чотирьох дітей Люсьяна Баррозо. Дивлячись на фігури цих жінок, хочеться запитати у них секрет вічної молодості.

Раніше "Знай.иа" писав про те, що українська поп-діва Оля Полякова знову порадувала своїх фоловерів, виклавши в Instagram ідеальну фігуру і довгі стрункі ноги. У популярній соцмережі зірка розмістила фото і коротке відео одного з своїх останніх виступів на "Вечорі прем'єр з Катериною Осадчою", де вона танцювала в блестяжем піджаку і міні-спідниці. "Королева ночі", - підписалася під фото Полякова. Фанати артистки, по заслугах захопилися її фігурою і то і справа исали компліменти :"ідеальні ніжки" і "осина талія". Довгі модельні ноги послужили звання "Королева-ноги".