До старту "Євробачення" у Лісабоні (Португалія) – всього три тижні. Проте глядачі вже роблять перші припущення і навіть визначилися із умовною п'ятіркою лідерів.

Непогані шанси в артистів з Ізраїлю, Болгарії, Естонії та Чехії, прорвалася вперед кілька днів і Україна.

Нетта Барзілай (Ізраїль)

Поки що обходить кількістю переглядів з піснею "Тоу" лідера минулих місяців - грецьку співачку Джанну Терзі. Навіть не переймається через свою зайву вагу, хоча жарти у свій бік чує постійно. Не модельні габарити – не перешкода, вважає вона, більш того – жодного разу навіть не була у спортзалі. В якості хедлайнера на фестивалях Нетта також спрацьовує непогано, тому її часто запрошують на подібні заходи.

Популярні новини зараз

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Країну захлеснули масові протести, поліцію закидають камінням: десятки правоохоронців постраждали

Джонні Депп в молодості й зараз: як змінився з роками знаменитий капітан Джек Горобець

В українців підручник з історії викликав занепокоєння, через пояснення походження людини: "Створив Бог"

Показати ще

Дивіться: Netta - TOY - Israel - Official Music Video - Eurovision 2018

Equinox (Болгарія)

Тримається на перших щаблях списку, якщо раніше Болгарія найчастіше висувала російськомовних учасників і якось пов'язаних з Росією, то тепер це артисти зовсім іншого плану. Вони дотримуються проамериканського стилю і займаються вокалом мало не весь вільний час.

Дивіться: EQUINOX - Bones - Bulgaria - Official Video - Eurovision 2018

Еліна Нечаєва (Естонія)

Оперна співачка, її активно обговорюють за лаштунками конкурсу з двох причин, причому зі знаком "мінус", принаймні поки що. Претензії переважно до вбрання: сукня на відборі справила негативне враження. Кілька років тому це використовувала Дженніфер Лопес, потім вже на самому Євробаченні - учасниця з Молдови і Поліна Гагаріна в 2015-му з Росії.

Дивіться: Elina Nechayeva - La Forza - Estonia - Official Video - Eurovision 2018

Миколас Йозеф (Чехія)

З'являється майже на всіх заходах, які організовують різні країни, весь час влаштовує за лаштунками якісь ігри - найчастіше це "Крокодил", або карти. В його сценічний костюм входить сумка-рюкзак, в який всі учасники чеської делегації складають свої бейджи, телефони і документи, щоб їх не вкрали з гримерки під час його виступу.

Дивіться: Mikolas Josef - Lie To Me - Czech Republic - Song Release - Eurovision Song Contest 2018

Melovin (Україна)

Спочатку до його кандидатури поставилися дещо скептично. Почали кепкувати через лінзу і схожість з Мериліном Менсоном, а потім закидували й на "плагіат" – мовляв, номер схожий на виступ Леді Гаги. Але Кондратюк із Данилком всі сумніви розвіяли, останній тиждень Костя Бочаров впевнено піднімається у рейтингах. На відміну від свого земляка – Alekseev хоч і українець, але на конкурсі вирішив представляти Білорусь.

Весь вільний час Melovin в Лісабоні ходить в караоке-бари, там він познайомився з сестрою португальського футболіста Кріштіану Роналду, яка сама до нього підійшла, почувши, як він співає.

Дивіться: MELOVIN - Under The Ladder - Ukraine - National Final Performance - Eurovision 2018

Як повідомляв портал "Знай.ua", Melovin розкрив секрети своєї перемоги у Національному відборі на "Євробачення".