Диво-жінка – фільм, який спочатку дуже довго чекали, потім, який дуже довго обговорювали, а після думали, чи буде Диво-жінка 2. І всіх фанатів порадували, тому що, прем'єра другої частини фантастичного фільму запланована на травень 2019 року.

Диво-жінка 2: чи буде продовження

Це, напевно, перший фільм від DC Entertainment, який критики не розбили в пух і прах ще до прем'єри. Та й після неї було дуже мало поганих відгуків.
Та й кінцівка фільму вийшла дуже сильною, всі фанати встигли неабияк злякатися. Так, що очікувати продовження однозначно варто, тим більше, що офіційні джерела, які співпрацюють з творцями фільму, вже оголосили дату виходу фільму Диво-жінка 2.
Що буде відбуватися у другій частині фантастичного фільму, поки що невідомо. Але точно можна сказати, що режисера міняти не будуть, і роботу над "Диво-жінкою" продовжить все та ж Петті Дженкінс.

Актриса, що грала головну героїню, теж залишиться та ж - Галь Гадот. А режисер фільму, в одному зі своїх інтерв'ю встигла проговоритися, що загиблий Стів Тревор, можливо, з'явиться в новій частині. В якому вигляді, і завдяки чому він залишиться живий, поки що невідомо. Якщо згадати сюжет коміксу, то там героя воскрешає Афродіта. Ну, і зовсім скоро після цього, він одружується на Діані.

Диво-жінка 2: чого чекати від продовження

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян пройшлися по червоній доріжці: зразкова пара

Український викладач публічно назвав "солов'їну" мовою окупантів: "Я не разумею вашу псячу мову"

Юлiя Саніна з "The Hardkiss" звернулася до Кароль після перемоги: "Тіно, я дивлюся твої..."

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Як ми вже говорили, перша частина викликала у критиків справжній захват. Вони назвали цей фільм, першим вдалим з розширеної версії DC.
Зовсім недавно, режисер "Диво-жінки" Дженкінс сказала у своєму інтерв'ю: Мені дуже подобається результат роботи, а також команда, з якою я працювала, з усіма акторами, так що ми будемо раді обговорити продовження". Так що, можна з упевненістю сказати, що "Диво-жінка 2" незабаром з'явиться на телеекранах. Що буде у другій частині, передбачити складно. Чуток навколо фільму "Диво-жінка 2" ходить дуже багато, як про сюжет, так і про знімальномий процес.
Нагадаємо, що прем'єра другої частини фільму Диво-жінка запланована на травень 2019 року.