Диво-жінку - супергероїня коміксів DC Comics, яка не так відома нашій публіці, як Супермен або Бетмен. Хоча комікси про неї виходять з 1941 року. Масовий глядач, який не читає комікси, міг вперше познайомитися з Диво-жінкою у фільмі Бетмен проти Супермена. Найближчим часом виходить ще два фільми участю цього персонажа: сольник Диво-жінка / Wonder Woman і Ліга справедливості / Justice League.

У коміксах історія Диво-жінки кілька разів змінювалася (вони люблять це робити при перезапуску серії). Спершу Диво-жінка була просто найсильнішою з амазонок, потім придумали історіюю що мати виліпила її з глини, а богиня Афродіта вдихнула в неї життя. В останній версії коміксів, і судячи з усього і в фільмах, вона є дочкою самого Зевса.

Диво-жінка, вона ж принцеса Принцеса Діана з Теміскіри - принцеса амазонок і досвідчена войовниця, яка наділена надзвичайною силою, швидкістю і витривалістю. В якості зброї Диво-жінка використовує меч і ласо правди, а для захисту у неї є щит і неруйнівні браслети. Також Принцеса Діана вміє літати, бачити і чути на великі відстані і спілкуватися з тваринами.

Цікаво, що Диво-жінку створили як ікону фемінізму, щоб показати, що не тільки чоловіки можуть бути супергероями. А придумав персонажа психолог Вільям Марстон, який винайшов поліграф.

Популярні новини зараз

Зірка серіалу "Кріпосна" Наталка Денисенко виходила заміж за Андрія Фединчика 4 рази: "Люблю бути нареченою"

55-річну жінку невідомий зіштовхнув з перону під потяг метро і втік: запам'ятайте це обличчя

Анастасія Волочкова розкрила страшну таємницю про неповнолітній інтим в балеті: "*буть з 14 років"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

Раніше портал Знай.uа публікував розбір фінального трейлера до фільму Трансформери 5: Останній лицар.