Всесвітньо відома супермодель, трендсеттер і ангел Victoria's Secret Джіджі Хадід активно займається спортом і часто показує фанатам свою ідеальну фігуру. Зовсім нещодавно дівчина похвалилася новою екстремальної фотосесією для VMAGAZINE і зізналася в любові до відомого фотографа.

"Немає слів, щоб описати, яке задоволення я отримала від створення всієї цієї історії + обкладинки !!!, я дуже вдячна і пишаюся, що повернулася на обкладинку V від Маріо Сорренто !!!! #StephenGan - крім мого хрещеного батька у світі моди з самого початку моєї кар'єри у Нью-Йорку, ви також були справжнім другом, довіреною особою і наставником для мене. Немає слів, щоб висловити подяку за все, включаючи розповідь про обкладинку, яка викликав і змусила мене відчути себе наймогутнішою! @mario_sorrenti ти був таким веселим товаришем по команді! Спасибі за все!!! Я ніколи не забуду ці пару днів!" - зворушливо подякувала команді глянцю Джіджі. Всього за добу пост набрав 1,2 млн. лайків і 4 тис. хвалебних відгуків.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Джіджі Хадід змусила фанів пускати слину, виклавши розкішне фото в купальнику. На цей раз дівчина задала новий тренд, надівши ліф поверх коротенького топа.