Популярний український артист, фронтмен гурту DZIDZIO і з недавнього часу сценарист і актор Михайло Хома випустив невеличкий тизер до свого нового фільму про "перший раз".

"Дзідзьо в душі – великий артист і наївна дитина, все своє життя приховує один малесенький секрет, який переростає у величезну проблему.

Цього разу ні найкраща мама, ні його крутий друг не зможуть йому допомогти. Бо таку делікатну справу Дзідзьо має вирішити перший раз і ду-у-же обережно", – йдеться у відвертому описі тизера.
Слід зазначити, що у прокат стрічка вийде 25 жовтня 2018 і всі охочі зможуть насолодитися цим видовищем.

Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що популярна українська група Dzidzio зайняла лідируючу позицію за переглядами в YouTube серед україномовних відеоробіт. У рейтинг потрапило 50 роликів з найбільшою кількістю переглядів за даними сайту Вікіпедія. У цьому списку на 11 позиціях розташувалися кліпи Dzidzio. Їх загалом переглянули понад 153,8 млн. Найбільш затребуваним з них є музичне відео на пісню "Павук", яку Дзідзьо виконував у дуеті з Вовою зі Львова. Також у списку й інші популярні кліпи Dzidzio: "Я і Сара", "108", "Каділлак", "Сусіди", "Чекаю. Цьом" у дуеті з Олею Цибульською, "Банда-Банда", "Вихідний", "Я їду до мами", Marsik і "Птахоподібна". Варто зазначити, що кліп Dzidzio "Банда-Банда" увійшов до Топ-10 щорічного рейтингу YouTube Rewind 2017 - найпопулярніших відео року на YouTube в світі і Україні.