Те, що Олександр Педан – ще той екстремал, знають всі його колеги по творчому цеху. Не минає жодного дня, аби один із кращих друзів Сергія Притули не утнув щось неординарне. І цього разу він вирішив протестувати новий винахід. Доволі дивний, варто сказати.

На своїй сторінці у Facebook ведучий опублікував ролик, де він намагається одягти на себе щось досить схоже на спальний мішок, який зазвичай беруть у походи туристи. Але, як виявилося, це зовсім не він…а новий елемент одягу.

"Я вам ще не показував "сомнамбулу". Геніальний винахід хлопця з Одеси! Я трохи тупив поки розібрався, але це нереально прикольний одяг майбутнього", - іронізує він.

Популярні новини зараз
Держава змусить платити всіх: з 5 червня банки щотижня звітуватимуть про перекази клієнтів "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня
Показати ще

Дивіться: Педан тестує незвичайний винахід

Я вам ще не показував «сомнамбулу». Геніальний винахід хлопця з Одеси! Я трохи тупив поки розібрався, але це нереально прикольний одяг майбутнього) Детальніше тут www.skoro.life #сомнамбула

Posted by Олександр Педан Офіційна Сторінка on Tuesday, 10 October 2017

Як повідомляв портал "Знай.ua", Педан похизувався новим хобі.