Те, що Олександр Педан – ще той екстремал, знають всі його колеги по творчому цеху. Не минає жодного дня, аби один із кращих друзів Сергія Притули не утнув щось неординарне. І цього разу він вирішив протестувати новий винахід. Доволі дивний, варто сказати.

На своїй сторінці у Facebook ведучий опублікував ролик, де він намагається одягти на себе щось досить схоже на спальний мішок, який зазвичай беруть у походи туристи. Але, як виявилося, це зовсім не він…а новий елемент одягу.

"Я вам ще не показував "сомнамбулу". Геніальний винахід хлопця з Одеси! Я трохи тупив поки розібрався, але це нереально прикольний одяг майбутнього", - іронізує він.

Популярні новини зараз
"На Росію чекає повторення катастрофи": афонський старець передбачив потужну подію для України До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Вимкніть ці прилади з розетки, як йдете з дому: правила, які не можна забувати
Показати ще

Дивіться: Педан тестує незвичайний винахід

Я вам ще не показував «сомнамбулу». Геніальний винахід хлопця з Одеси! Я трохи тупив поки розібрався, але це нереально прикольний одяг майбутнього) Детальніше тут www.skoro.life #сомнамбула

Posted by Олександр Педан Офіційна Сторінка on Tuesday, 10 October 2017

Як повідомляв портал "Знай.ua", Педан похизувався новим хобі.