Це тріо із "перчинкою" свого часу вистрілило у прямому ефірі не гірше від конкурсів краси чи пісенних батлів. Гуморист Сергій Притула, його колега по творчому цеху Олександр Педан та найсуворіший ревізор країни Ольга Фреймут незабаром стали одним цілим.

Багато хто задавався питанням – що насправді поєднує таких зовсім не сумісних на перший погляд людей, адже кожен із своїм характером та амбіціями.

Нещодавно Притула вперше вирішив відкрито розвіяти чутки, розставити всі крапки у цих суперечках. В ефірі однієї із програм шоумен зізнався, як починалася його спільна робота із тими, кого тепер вважає друзями.

Із Педаном він почав спілкуватися ще за часів своєї участі у КВК. Західноукраїнська ліга юмористів тоді була якраз на підйомі (символічно, адже згодом вони вели передачу із однойменною назвою).

"Нас спочатку майже ніхто не дивився. Я там був "зло", а потім довелося переформатовувати все. Потім зрозумів: якого біса шукати якийсь образ і корчити із себе того, ким ти не є", - додав гуморист.

Популярні новини зараз
Катя Осадча показала танки, які виїхали на Майдан Незалежності: "Вже за півроку ці..." У Пенсійному фонді розповіли про "хитрість" для збільшення пенсії: хто і як може скористатися Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Фреймут приєдналася до них значно пізніше, підливши трохи масла у вогонь. Проте це тільки зіграло на користь команди:

"Довелося шукати моделі співіснування втрьох і тут ще й Олька "лажанула"….Сказала, що не розуміє чому наші українські жінки такі дурні, навіщо тут купувати дорогі речі, якщо можна відкладати по 100 доларів і полетіти на шопінг у Мілан. У нас сім сторінок на форумі каналу були заповнені коментарями, типу: " У мене всього сто доларів зарплата, куріца! За які гроші я маю летіти у Мілан?!", - згадує Притула.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула показав зворотній бік любові фанатів.