Це тріо із "перчинкою" свого часу вистрілило у прямому ефірі не гірше від конкурсів краси чи пісенних батлів. Гуморист Сергій Притула, його колега по творчому цеху Олександр Педан та найсуворіший ревізор країни Ольга Фреймут незабаром стали одним цілим.

Багато хто задавався питанням – що насправді поєднує таких зовсім не сумісних на перший погляд людей, адже кожен із своїм характером та амбіціями.

Нещодавно Притула вперше вирішив відкрито розвіяти чутки, розставити всі крапки у цих суперечках. В ефірі однієї із програм шоумен зізнався, як починалася його спільна робота із тими, кого тепер вважає друзями.

Із Педаном він почав спілкуватися ще за часів своєї участі у КВК. Західноукраїнська ліга юмористів тоді була якраз на підйомі (символічно, адже згодом вони вели передачу із однойменною назвою).

"Нас спочатку майже ніхто не дивився. Я там був "зло", а потім довелося переформатовувати все. Потім зрозумів: якого біса шукати якийсь образ і корчити із себе того, ким ти не є", - додав гуморист.

Популярні новини зараз
Українцям обіцяють глобальні пенсійні зміни: буде розміром 60% від зарплати Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників На українських будівництвах закінчуються робітники – який вихід знайшли Як зменшити платіжку за світло, користуючись бойлером – українцям дали дієві поради
Показати ще

Фреймут приєдналася до них значно пізніше, підливши трохи масла у вогонь. Проте це тільки зіграло на користь команди:

"Довелося шукати моделі співіснування втрьох і тут ще й Олька "лажанула"….Сказала, що не розуміє чому наші українські жінки такі дурні, навіщо тут купувати дорогі речі, якщо можна відкладати по 100 доларів і полетіти на шопінг у Мілан. У нас сім сторінок на форумі каналу були заповнені коментарями, типу: " У мене всього сто доларів зарплата, куріца! За які гроші я маю летіти у Мілан?!", - згадує Притула.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула показав зворотній бік любові фанатів.