Буквально кілька місяців тому – 14 жовтня 2017 року – Саті Казанова вийшла заміж за італійського фотографа Стефано Тиоццо. Закохані влаштували цілих три весільні урочистості – в європейському стилі з традиційними кавказькими і кабардино-балкарскими мотивами.


Про це повідомив портал Clutch.

Спогадами про підготовку до весілля 35-річна російська співачка Саті Казанова поділилася на своїй офіційній сторінці в Instagram.

Крім того, артистка розповіла про урок, який під час організації торжества виклав їй тодішній наречений, а тепер і законний чоловік Стефано Тиоццо.

Популярні новини зараз

Пішов з життя зірка відомого реаліті-шоу: члени його сім'ї вмирали рано

Вагітна дружина Віктора Павлика поскаржилася на проблеми зі здоров'ям: "Доведеться прокапатися"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

“Потім він став перераховувати стільки речей, моментів і ситуацій, за які я повинна бути вдячна Богу і життя, що мені стало соромно. Чоловік звертав мою увагу на те, на що я не хотіла дивитися. Він говорив про моєї популярності, про те, що у мене є шанувальники, які мене люблять і цінують, про комфорт, про татові з мамою, друзів та інших благах у моєму житті.

Я так і стояла з трубкою телефону і мовчки плакала, то му від горя, чи то від сорому. Через деякий час після розмови, я усвідомила, наскільки я вдячна чоловікові за цю розмову. Він показав мені істину, яка часом зникає з-за нашої дурості. Після цього, я почала дякувати життя і людей, що знаходяться навколо мене, кожну дрібницю.

На душі стало легко, і справи пішли в гору. Тепер я зберігаю цей урок, як дорогоцінний камінь. І як тільки мені в голову приходить думка, поскиглити або поскаржитися на життя, я відразу згадую про цей випадок. Кожному з нас є за що дякувати життя і Бога. Щастя – то під носом", – поділилася спогадами Саті Казанова.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" Джолі зажгла на премії в Лос-Анджелесі