У понеділок, 28 травня, в Києві відбулася дуже зворушлива зустріч: британський співак, композитор і громадський діяч Елтон Джон зустрівся з десятирічним хлопчиком, якого хотів усиновити ще в 2009 році, але не отримав дозволу від влади. Про це повідомляє «Україна молода».

У 2009 році Елтон Джон відвідав притулок у Макіївці, де побачив 14-місячного ВІЛ-інфікованого хлопчика. Співак і його партнер Девід Ферніш дуже хотіли усиновити малюка, проте влада були категорично проти.
Як повідомляли ЗМІ, у 2014 році з початком бойових дій Росії на Донбасі Елтон Джон допоміг хлопчику та його братові разом з бабусею переїхати у Львів.

І ось через цілих дев'ять років вони побачилися знову. У Києві під час фестивалю «Кураж базар» на Арт-заводі Платформа. Хлопчик прийшов разом з батьком, зробивши кілька фото з сером Елтоном на тлі своїх дитячих знімків. Така довгоочікувана зустріч расстрогала і дитини, і Елтона Джона, і всіх глядачів щасливого моменту.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун зустрілася з відомим співаком Елтоном Джоном під час його візиту в Україну.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook:
"Зустрілися з сером Елтоном Джоном під час його візиту в Україну. Дуже ціную те, що він робить для підтримки українців, зокрема в боротьбі зі Снідом. Коли постать такого рівня долучається до вирішення проблем наших громадян - це надзвичайно важливо. Ми говорили про трансформації системи охорони здоров'я і попросила допомогти на міжнародному рівні відстоювати права українців, які перебувають на окупованих територіях та вимагати належної медичної допомоги та звільнення бранців Кремля, яких утримують за політичними мотивами", - зазначила Супрун.