Користувачів мережі зворушило відео, на якому відображено реакцію 11-річної американської дівчинки Танни Баттерфілд з дитячого будинку, яка дізналася, що її нарешті удочерили. Кадри, на яких вихователька повідомила дитині, що за нею приїхали, нікого не змогли залишити байдужим.

Зворушливий момент був знятий випадково в одній зі шкіл для дітей-сиріт в американському штаті Юта.
За словами працівниці закладу, де жила Танна, дівча попросило її відразу ж повідомити новину, як тільки вона щось дізнається. На відео видно, як Танна, почувши новину про своє удочеріння, буквально стрибає на вихователя з відкритими обіймами.

Зі своїми прийомними батьками - сім'єю Фішерів,  Танна вже була знайома раніше. Вони відвідували її протягом двох років, але все ніяк не забирали дитину до себе, оскільки  довелося довго возитися з документами. Тому зустріч з новою сім'єю в прямому сенсі стала для Танни довгоочікуваної. Тепер вона приєднається до двох інших дітей Фішерів - 13-річного Ейден і 10-річної Мейсі.

Подружжя, яке удочерило Танну, довгий час мало проблеми з безпліддям, і тепер, за їхніми словами, вони хочуть якомога більше дітей.

11-year-old girl finds out she's getting adopted

JUMP OF JOY: A Utah school's camera captured the emotional moment when an 11-year-old girl learned that she was going to be adopted by her foster family--her reaction will make your day. http://abcn.ws/2yWtRPC

Posted by ABC World News Tonight with David Muir on Tuesday, 10 October 2017

Популярні новини зараз

Зеленський поставив ветеранів АТО перед найважливішим вибором: "При владі більше не буде..."

Зеленський говорив правду: астролог вирахував точну дату закінчення війни на Донбасі

DZIDZIO ошелешив зізнанням про свою дружину, ось ким вона була увесь цей час: "Це неправильно"

"Я не зміг зберегти свій шлюб": Притула поділився тим, що довго тримав у собі

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", на Закарпатті живе особлива родина – подружжя Марія та Василь Луцьо за 13 років виховали 67 дітей без жодної допомоги від держави.