Весь шоу-бізнес задається питанням: у чому секрет масової любові до Олега Вінника? Чому всі жінки України буквально сходять по ньому з розуму. Які ритуали проводить над собою Винник щоб залишатися на хвилі неймовірного успіху? Про це читайте в матеріалі Clutch.

Здається, що ні один чоловік України ніколи не відчував на собі стільки жіночої любові, скільки отримує її Олег Винник. Заради Винника жінки готові на все: на його честь збирають вечірні молитви, і навіть водна стихія підкоряється йому. Що ж таке його образ? Ретельна робота шаманів або звичайний, добре продуманий проект?

Щоб розібратися в цьому питанні нам довелося проаналізувати образ співака, і ми прийшли до висновку, що Олег Винник — живе втілення ідеального чоловіка нашого покоління.

Винник – це романтичний образ, про який мріють багато жінок: довге світле волосся, томний багатозначний погляд, обтягуючий одяг (переважно з шкіри) і найголовніше – голос. Про його чарівний голос жінки вже почали складати легенди.

Популярні новини зараз
Михайло Поплавський вибрав красунь на новорічну ніч і показав їм свою мандаринку: "Я вже в очікуванні" Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" Як нашвидкуруч зробити свічку без воску: "запчастини" знайдуться на будь-якій кухні Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала"
Показати ще

На всіх концертах у Винника розпущене волосся, вони завжди ідеально доглянуті: довгі, світлі і вкладені. Здається, саме в них полягає неймовірний магнетизм Олега.

Багато жінок постійно стикаються з гендерною нерівністю, їхні чоловіки своєю брутальною зовнішністю транслюють перевагу, а Олег Винник на цьому тлі виглядає дуже привабливо. Своїм м'яким образом Винник ніби говорить жінкам, що він поруч з ними, на одному рівні можна сказати.

Світле, довге і завжди доглянуте волосся співака радує око і викликає приємні емоції від його зовнішнього вигляду. Олег Винник знає жіночу психологію і вміло користується нею. Його образ принца — тому підтвердження.

Мета Винника завоювати аудиторію різного віку, і тепер він не хоче задовольнятися тільки любов'ю жінок старшого покоління, він виходить на пошуки молодих "вовчиць". Студентки Вузів, молоді матері та просто красиві дівчата – тримайтеся, на вас починає полювання наймагініший співак України.

Нагадаємо, на думку психолога Олексія Ковжуна, фігура Винника з'явилася в Україні дуже вчасно - публіці як раз давно не вистачало такого "зачарованого принца", який міг би просто сказати кому завгодно теплі слова.

Як повідомляв Знай.ua, психолог Гундертайло Юлія розповіла, що співак Олег Винник такий популярний серед жінок через те, що створений ним образ дуже далекий від реальності.

Також Знай.ua писав, відомий український співак Олег Вінник, в кінці травня втратив найріднішу людину - маму - розповів, за яких обставин ця новина застала його.