Психолог Гундертайло Юлія розповіла, що Співак Олег Винник так популярний серед жінок через те, що створений ним образ дуже далекий від реальності.

"Винник — це ідеальний романтизований образ, який, як правило, дуже далекий від реальності", — каже психолог.

Юлія також розповіла, чому серед фанатів Винника більше представниць старшого покоління:

"У покоління, яке було молоддю в останні дні життя Радянського Союзу, з виявленням почуттів не склалося. На зміні епох українкам нарешті захотілося бути просто жінками. І Винник дарує їм таку можливість", — пояснює Гундертайло.

Популярні новини зараз
Тепер місяцями голодувати? З карток "Ощадбанку" зникають по 25 тисяч гривень Гороскоп на червень-2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємності у Риб, помста для Стрільців та радісна подія Тельців "ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

Через часті проблми в сім'ї жінкам у віці не вистачає ласки, цим і пояснюється такий потяг:

"Чоловіки в нашій країні до цих пір підтримують гендерну нерівність. Вважають нормальним емоційне, фізичне та економічне насильство. Винник на цьому тлі виглядає дуже привабливим. Він ставить жінку поруч з собою, рівною собі, а іноді навіть вище. Це те, чого жінці нашої культури фатально не вистачає", — говорить Гундертайло.

Така ж модель поведінки властива і чоловікам.

"У чоловіків теж таке є. Але вони стежать за умовним "ідеалом" в сфері думки — економічної, політичної, соціальної. Їм цікаво, що вони думають і говорять. У жінок це емоційний спосіб пережити те, що вона не може пережити у своїй побутовій реальності. Тому хочуть отримати позитив від емоційного контакту з Олегом Вінником. Їм досить знати, що такий чоловік є. А Винник транслює цей образ своєї аудиторії", — підвела підсумки психолог.

Знай.uа нагадує, що нещодавно Олег Винник вирішив дещо змінити аудиторію, вибрати молодші. Незабаром він буде шукати "вовчиць" серед студенток.

Також нагадаємо, що лідерство у списку симпатій політиків і чиновників досі зберігають лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук і співак Олег Винник.

Раніше ми писали, Монатік заявив, що 1 червня 2019 року він дасть сольний концерт на київському стадіоні НСК "Олімпійський".