Український співак MELOVIN з композицією "Under The Ladder" вже пройшов гранд-фінал міжнародного конкурсу "Євробачення-2018", який в цьому році проходить в столиці Португалії Лісабоні. Відповідно, представник України має всі шанси на перемогу в суботу, 12 травня, коли будуть підведені підсумки конкурсу.

Ми вирішили дізнатися у своїх читачів, як вони оцінюють шанси MELOVIN'а.
10% учасників опитування дотримуються думки, що у представника України відмінний номер у II півфіналі, а тому у нього є шанси на перемогу. Разом з тим, 20% українців все ж сумніваються, що MELOVIN'а у фіналі чекає такий же успіх, як у півфіналі.

30% респондентів прогнозують, що наш співак увійде в топ-5.
"Швидше топ-10, але не нижче", - таку думку висловили 37% читачів, які взяли участь в опитуванні.

"Знай.uа" нагадує, що на конкурсі молодий український співак виконав свою пісню "Under The Ladder", на яку нещодавно презентував кліп.

Популярні новини зараз
У віці 68 років помер радянський співак Борис Моісеєв Названо дату, коли розпочнеться опалювальний сезон в Україні: грітимуться взимку не всі Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети
Показати ще

Його номер полоскотав нерви публіці, і звикли до феєричним шоу європейці високо оцінили нашого співака, що було добре помітно по реакції публіки в залі.

Нагадаємо, під час Євробачення не можна голосувати за представника своєї країни. І сьогоднішній виступ Melovin показав, що у нього досить багато прихильників в Європі, які, можливо, віддадуть за українця свій голос.

Нагадаємо також, що спочатку за другим півфіналом на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення 2018" стежила найбільше саме Україна. І не дивно, адже почесну місію – закриття шоу, під останніми 18-м номером отримав наш представник Melovin.

Поставновкой номери, як відомо, займалася саме та команда, яка у свій час працювала з Джамалою та допомогла їй привезти перемогу на батьківщину. Чималі надії на конкурсанта покладав і улюбленець Софії Ротару Руслан Квінта, який в якості автора текстів стежив за співаком весь час.