Українська телеведуча, зірка скандальних шоу та багатодітна мати Ольга Фреймут продовжує публікувати повчальні пости для дівчаток. В останньому вона звернулась до підлітків та показала, як себе мають поводити справжні панянки.

Фреймут вирішила навчити, як правильно…плакати.

"Плачте тільки перед тим, хто того заслужив. І так, щоб сльози подіяли на результат. Перед жінками не рюмсайте ніколи. Тільки перед чоловіками. І бажано впливовими", - радить Фреймут.

Прем'єра "Від Пацанки до Панянки" вже в середу , 21 лютого , 19.00, Новий канал... Клаптик моєї книги з етикету . Обов'язково допишу... але поки: Як правильно плакати : 1) Плачте тільки перед тим, хто того заслужив. І так, щоб сльози подіяли на результат. Перед жінками не рюмсайте ніколи. Тільки перед чоловіками. І бажано впливовими. 2) Плачте беззвучно. Як Віра Холодна в німому кіно. Щоб чутно було лише як тече сльоза. 3) Ваші вії мають бути намальовані водостійкою тушшю. Якщо раптом це звичайна туш, припиняйте плакати, матимете комічний, а не фатальний вигляд. 4) Оберіть напівтьмяне місце, поверніться до чоловіка привабливішим профілем і заплачте. Якщо ридатимете, як плакальниця, почервоніє шкіра, вистрибнуть шмарклі, лице зімнеться, як постіль у купе після прибуття на станцію. 5) Якщо ваші сльози не подіяли на адресата – витягніть носовичок із вашими ініціалами і скажіть щось таке: «Цвіте льон. Ця алергія... Даруйте». Немає сенсу витрачати коштовні емоції на металевого штурпака.

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on

Популярні новини зараз

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

За словами телезірки, якщо раптом виникла така ситуація, що без зліз не обійтися, то в такому разі, вас ніхто не повинен чути, плакати варто без єдиного звуку: "Як Віра Холодна в німому кіно. Щоб чутно було лише як тече сльоза".

"Ваші вії мають бути намальовані водостійкою тушшю. Якщо раптом це звичайна туш, припиняйте плакати, матимете комічний, а не фатальний вигляд", - зауважила Оля.

"Оберіть напівтьмяне місце, поверніться до чоловіка привабливішим профілем і заплачте. Якщо ридатимете, як плакальниця, почервоніє шкіра, вистрибнуть шмарклі, лице зімнеться, як постіль у купе після прибуття на станцію", - ділиться своїми цінними порадами Фреймут.

Якщо ж така неприємність все ж сталась, за словами Фреймут, варто виправдатись за свою слабкість, звинувативши у всьому, наприклад алергію.

"Якщо ваші сльози не подіяли на адресата – витягніть носовичок із вашими ініціалами і скажіть щось таке: "Цвіте льон. Ця алергія... Даруйте". Немає сенсу витрачати коштовні емоції на металевого штурпака", - підсумувала зіркова пані.

А ось і Габі)

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on


Як повідомляв портал "Знай.ua", Ольга Фреймут публічно принизила співака Олега Винника.