На Волині для збору коштів на добудову храму УПЦ (КП), що знаходиться на Донеччині проведуть інтернет-аукціон, на якому кожен зможе придбати унікальні речі, наприклад, одну із футболок Олега Винника або піджак Павла Зіброва, чи особисту річ нині покійного міського голови Миколи Романюка, пише сайт «Волинські новини».

Чотири провідні волинські інтернет-видання проведуть благодійний аукціон, виручені кошти якого віддадуть на завершення будівництва храму Святого Миколая Чудотворця в місті-побратимі Луцька — Волновасі на Донеччині.
Аукціон розпочнеться 2 травня, інтернет-портали виставлятимуть на своїх сторінках у Facebook лоти з короткими описами, фото і стартовою вартістю.

Лотів буде чимало: малюнки та інші саморобки дітей із Волновахи, картини бійців із 51-ї та 14-ї бригад, особисті речі, які презентувала родина померлого мера Луцька Миколи Романюка, піджак Павла Зіброва, футболка з автографом Олега Винника і багато інших.

Так, заплановано продати 22 лоти, які розподілені між редакціями. У перший день аукціону виставлять чотири лоти, після продажу яких анонсуватимуть наступні. Крім цього, будь-хто може продати власні речі і допомогти церкві.

Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що Олег Винник оголосив про старт масштабного Всеукраїнського туру, який охопить найбільші концертні майданчики, а також понад десяток стадіонів країни.

З новою програмою "Ти в курсі" артист проїде більше 30 міст, дасть близько 45 концертів для 200 тис. глядачів.Кількість бажаючих послухати музиканта наживо зростає з кожним днем, концертні зали вже не вміщають шанувальників його творчості. У зв’язку з цим гастролі виконавця переважно пройдуть на відкритих майданчиках.