Співак Павло Зібров не вірить у те, що український музикант Святослав Вакарчук може реформувати Україну. Про це він заявив у інтерв'ю видання "Гордон".

"Павло Зібров нехай пише музику. І поет Славко – прекрасний актор, прекрасний співак, композитор, поет. Не підтримав би Вакарчука як президента. Ні... Ну навіщо?! Тоді ми втратимо співака, особистість. А він збирає стадіони. І не тільки тут, але і по всій Європі, по всьому світу. Не вірю у те, що Вакарчук може реформувати Україну", – сказав Зібров.

Згідно із соцопитуванням Центру Разумкова, проведеним із 6 до 11 жовтня 2017 року, якби вибори глави держави проходили цими днями, Вакарчук посів би 5-те місце. За даними опитування центру ЅОСІЅ, яке проводили 5–11 жовтня, фронтмен "Океану Ельзи" поступався лише чинному президенту Петрові Порошенку.

6 квітня 2018 року Вакарчук не відповів прямо на запитання, чи має намір він брати участь у президентських виборах в Україні 2019-го.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Леся Нікітюк зустрілася з найдорожчим чоловіком у житті й не стримала емоцій: "Ого який"

Оля Фреймут позмагалася красою з молодшою сестрою: очі розбігаються

Катерина Репяхова зізналася, як її мама називає свого зятя: ким став у тещі Віктор Павлік

Показати ще

"Буду міняти свою країну найбільш ефективним способом, яким зможу", – відповів він.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", відомий політолог Олександр Кочетков проаналізував президентські перспективи Святослава Вакарчука. Він розповів, що кумир мільйонів українців може стати гідним лідером. Політолог також уточнив, хто буде формувати команду для співака, передає "Преса України".

За словами політолога, співак, який дуже схожий на "невиразного" Віктора Ющенка, може стати хорошим президентом країни, але не в цей час.

"Мені дуже імпонує його громадянська позиція, здатність уловити і виразити в пісні те, що відчувають мільйони українців. Його громадянську мужність і готовність бути разом з активною частиною суспільства, надихати громадян на протест", - заявив Кочетков.

Нагадаємо, не встиг відомий український співак Святослав Вакарчук заявити про хоч якісь наміри про своє майбутнє президентство, як на нього уже понеслися тонни невдоволених коментарів зі сторони відомих журналістів, представників шоу-біза та політиків. Особливо це стосується росіян та проросійсько настроєних відомих особистостей в Україні.

Вони називають його абітним політиком в майбутньому, проте сумніваються у його компетентності для такої високої посади, приписуючи при цьому американський вплив на його політичні заяви.