Вата завила в жаху: Вакарчук-президент вже викликає істерику

поділитись
Відомий політолог назвав його бачення майбутнього України "вельми невиразним"

Не встиг відомий український співак Святослав Вакарчук заявити про хоч якісь наміри про своє майбутнє президентство, як на нього уже понеслися тонни невдоволених коментарів зі сторони відомих журналістів, представників шоу-біза та політиків. Особливо це стосується росіян та проросійсько настроєних відомих особистостей в Україні. 

Вони називають його абітним політиком в майбутньому, проте сумніваються у його компетентності для такої високої посади, приписуючи при цьому американський вплив на його політичні заяви. 

Так, нещодавно Вакарчук виступив у Києво-Могилянські академії і, як дехто вважає, фактично зробив "заявку на президентство", окресливши своє бачення процесів перед молоддю. 

Відомий політолог Андрій Золотарьов назвав його бачення майбутнього України "вельми невиразним". 

"Після лідерських курсів в Стенфорді у нього досить абстрактне уявлення, що робити з країною. Тут Вакарчук програє всім...Святослав Вакарчук вже був в політиці. Під час позачергових виборів 2007 року він був обраний до складу парламенту за списком НУ-НС. За рік свого перебування у Верховній Раді, так і не зрозумів навіщо він там опинився. Здається він тільки раз виступив з трибуни з невиразними пропозиціями жорсткіше регламентувати рекламу алкоголю і тютюну на телебаченні. У підсумку склав мандат з формулюванням "політика - це не моє", - написав політолог у своєму Facebook.

Приблизно те ж, але у більш грубій формі заявив політолог і поет Ігор Гридасов. Він сказав, що Вакарчук був присланий США для виконання "підступного плану по дестабілізації України" і "поетично" назвав його майдауном.

"Тепер пендоські господарі прислали Славка Вакарчука. Після дворічного навчання у Стенфордському університеті Слава поводиться як Проня Прокопівна Сєркова після пансіону (героїня к/ф "За двома зайцями", -ред.). Тобто попадання у цільову аудиторії ідеальне", - пише він у своєму Facebook. 

Як раніше передавав портал "Знай.ua", відомий політтехнолог Антонюк заявив, що багато людей готові підтримати Вакарчука на посаді президента.

Автор матеріалу: 
Марина Яковенко
Теги: 
вакарчук, президент, могилянка, золотарьов
Президент США зробив перший крок для прийдешньої зустрічі з Володимиром Путіним
0
0
00:29 20.07.2018
ФСБ шантажує Кольченка і нав'язує йому російський паспорт
0
0
23:40 19.07.2018
Президент Росії зробив заяву по Донбасу
0
0
20:07 19.07.2018
В будівлі поліцейські без розпізнавальних знаків, депутатів ігнорують
0
0
19:43 19.07.2018
Накануне стало известно, что главой Первого управления организации досудебных расследований Главного бюро расследований (ГБР) уже завтра может стать 32-летний Шевцов Евгений Александрович
0
0
17:33 19.07.2018