Не встиг відомий український співак Святослав Вакарчук заявити про хоч якісь наміри про своє майбутнє президентство, як на нього уже понеслися тонни невдоволених коментарів зі сторони відомих журналістів, представників шоу-біза та політиків. Особливо це стосується росіян та проросійсько настроєних відомих особистостей в Україні. 

Вони називають його абітним політиком в майбутньому, проте сумніваються у його компетентності для такої високої посади, приписуючи при цьому американський вплив на його політичні заяви. 

Так, нещодавно Вакарчук виступив у Києво-Могилянські академії і, як дехто вважає, фактично зробив "заявку на президентство", окресливши своє бачення процесів перед молоддю. 

Відомий політолог Андрій Золотарьов назвав його бачення майбутнього України "вельми невиразним". 

"Після лідерських курсів в Стенфорді у нього досить абстрактне уявлення, що робити з країною. Тут Вакарчук програє всім...Святослав Вакарчук вже був в політиці. Під час позачергових виборів 2007 року він був обраний до складу парламенту за списком НУ-НС. За рік свого перебування у Верховній Раді, так і не зрозумів навіщо він там опинився. Здається він тільки раз виступив з трибуни з невиразними пропозиціями жорсткіше регламентувати рекламу алкоголю і тютюну на телебаченні. У підсумку склав мандат з формулюванням "політика - це не моє", - написав політолог у своєму Facebook.

Выступив в Могилянке Вакарчук фактически сделал заявку на президентство, очертив свое видение процессов перед молодежью....

Posted by Золотарев Андрей on Friday, 6 April 2018

Приблизно те ж, але у більш грубій формі заявив політолог і поет Ігор Гридасов. Він сказав, що Вакарчук був присланий США для виконання "підступного плану по дестабілізації України" і "поетично" назвав його майдауном.

"Тепер пендоські господарі прислали Славка Вакарчука. Після дворічного навчання у Стенфордському університеті Слава поводиться як Проня Прокопівна Сєркова після пансіону (героїня к/ф "За двома зайцями", -ред.). Тобто попадання у цільову аудиторії ідеальне", - пише він у своєму Facebook. 

Як раніше передавав портал "Знай.ua", відомий політтехнолог Антонюк заявив, що багато людей готові підтримати Вакарчука на посаді президента.