Враховуючи історію становлення Тимошенко і Порошенко, кожен з них може стати президентом, але з'явився новий вектор, багато людей готові підтримати Вакарчука на посаді президента.

Це залежить від того, яку стратегію кампанії виберуть ті чи інші кандидати. Про це розповів політтехнолог Олександр Антонюк.

"Зрозуміло, опозиційному політику легше мотивувати свого виборця, ніж провладному. Це два політика з приблизно однаковим історичним минулим, їх діяльності вже як мінімум 15 років. Їх розглядають як стабільних політиків, більш реальні, ніж молоді, у яких ще не сформование потужне електоральне ядро, немає комунікації між тими чи іншими командами, зокрема регіональною", - говорить Антонюк.

Популярні новини зараз
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Показати ще

Політтехнолог говорить, що, якщо говорити про рейтинги тих чи інших політиків, потрібно брати за основу виключно медійну складову, тобто осіб, які є впізнаваним. Якщо ми говоримо про зовнішні аспекти, є рейтинг і антирейтинг. Іноді соціологічні служби подають під виглядом рейтингу впізнаваність кандидата.

Зокрема, було багато дискусій навколо Славка Вакарчука. Так, його знає практично вся країна, він практично не має негативу, можливо, за нього проголосують.

Але це був би чіткий сигнал того, що та чи інша електоральна група готова голосувати за нового кандидата, політика, який точно не приївся на різних ток-шоу. Враховуючи риторику Вакарчука, це ліберальний вектор.

"У нас в електоральному полі починає формуватися запит на ліберальну ідеологію, риторику, передвиборчі пропозиції. Те, чого в Україні поки що немає. Проблема сьогоднішнього президента і майбутнього кандидата – вони апелюють в бік лівоцентристського електорального поля, минаючи нову хвилю, яка в Україні сформована", - говорить Антонюк.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", відомий український музикант і колишній народний депутат Святослав Вакарчук вважає, що у владі стратегія політика повинна починатися з побудови власного авторитету, а фундаментальними змінами їй слід лише закінчуватися.