Вакарчук стане хорошим президентом, - політолог дав прогноз

поділитись
"Мені дуже імпонує його громадянська позиція"

Відомий політолог Олександр Кочетков проаналізував президентські перспективи Святослава Вакарчука. Він розповів, що кумир мільйонів українців може стати гідним лідером. Політолог також уточнив, хто буде формувати команду для співака, передає "Преса України".

За словами політолога, співак, який дуже схожий на "невиразного" Віктора Ющенка, може стати хорошим президентом країни, але не в цей час.

"Мені дуже імпонує його громадянська позиція, здатність уловити і виразити в пісні те, що відчувають мільйони українців. Його громадянську мужність і готовність бути разом з активною частиною суспільства, надихати громадян на протест", - заявив Кочетков.

Він додав, що сьогодні українській державі потрібен інший лідер, який стане "смертельним вироком зрадникам України".

"Сьогодні Україні потрібен президент-воїн. І якщо він буде робити те, що повинен, його прихильники будуть регулярно критикувати. А противники — люто ненавидіти. Але Славко звик, що його люблять. Йому подобається, що його люблять. Якщо в ресторані до нього не підходять люди з проханням сфотографуватися на пам'ять, він починає сумувати", - зазначив він.

Кочетков також зазначив, що реальна незалежність від Росії не може бути досягнута лише промовами. За його словами, доведеться воювати і з внутрішнім, і зовнішнім ворогом, що може навіяти нудьгу на відомого виконавця.

"І тоді на допомогу прийде його команда. Ту, що йому сформує Віктор Пінчук. А вже він це вміє. І точно знає, чого хоче і як цього домогтися. Так що я за президента Святослава Вакарчука, гуманітарія і творця. Але через два цикли, коли треба буде надавати вишуканість і блиск тієї держави нового типу, побудову якої запустять попередні президенти-чорнороби", - підсумував він.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"не встиг відомий український співак Святослав Вакарчук заявити про хоч якісь наміри про своє майбутнє президентство, як на нього вже понеслися тонни незадоволених коментарів з боку відомих журналістів.

Автор матеріалу: 
Марина Яковенко
Теги: 
вакарчук, президент, політолог
Вибір редакції, Світ
16.07.2018
Путін вирішив поділитися власною думкою і роздавав поради президентові США
0
0
22:24 16.07.2018
Лідер США прокоментував зустріч з Президентом РФ в Гельсінкі
0
0
19:48 16.07.2018
З України до країн ЄС імпортується більше незаконної деревини, ніж з будь-якої іншої країни світу
0
0
18:06 16.07.2018
Фомин расшифровал слова Гройсмана, который запретил членам Кабмина напрямую контактировать с представителями РФ
0
0
17:49 16.07.2018
В останні дні спостерігається посилення військово-морських сил РФ в Азовському морі
0
0
17:11 16.07.2018