Пугачова порадила Вайкуле помовчати після скандальної заяви про Крим. Відомі російські співачки опублікували жартівливе відео.

Знаменита російська співачка Алла Пугачова заявила про те, що у латвійської артистки Лайми Вайкуле "язик без кісток", і їй краще мовчати. Відповідне відео опублікував у Instagram чоловік Пугачової Максим Галкін і підписав його "Мовні суперечки".

"Покажи язик. Я так і знала. У тебе язик без кісток. З таким язиком треба мовчати", - заявила Пугачова Вайкуле.

Зазначимо, що раніше стало відомо, що латвійська і російська співачка Лайма Вайкуле заявила про те, що не поїде з концертами в анексований Росією Крим, незважаючи на щедрі фінансові пропозиції. При цьому артистка відзначила, що стежить за подіями на території колишнього СРСР.

"Я прекрасно розумію, про що ви мене питаєте. Загалом, я далека від політики, але щодо Криму можу сказати однозначно — я туди не поїду, який би гонорар мені не пропонували", — заявила латвійська співачка.

Раніше повідомлялося, що легендарна латвійська співачка Лайма Вайкуле зробила нову заяву щодо виступів в анексованому Росією Криму. Так, відома артистка сказала, що на Кримський півострів поїде тільки в тому випадку, коли будуть зняті всі санкції Європи. Про це Вайкуле повідомила в ефірі російської передачі на кремлівському телеканалі.

"Я знаю, що нам, європейцям, заборонено працювати в Криму. Хіба це треба обговорювати", – сказала співачка. У той же час Лайма Вайкуле додала, що вона дуже любить Росію. "Я вчилася в Росії, я знаю мову, і я ніколи в житті не критикувала Росію. Я взагалі не лізу в політику. Як знімуть санкції, я тут же приїду до Криму з великим задоволенням, безкоштовно", — підкреслила артистка.

Нагадаємо, Вайкуле здорово дісталося від латвійських ватників.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Пугачова і Кіркоров втратили близьку людину.

Також "Знай.uа" писав, що Пугачова попередила Сердючку про страшну змову.