Скандальна російська співачка, телеведуча, а віднедавна підприємець Ольга Бузова обожнює всіляко привертати до себе увагу на сторінці в Instagram. Так, артистка приїхала в Геленджик давати концерт, а щоб про нього не забули, розкорячилась на дивані в короткій сукні.

"Геленджик, я готова! чекаю зустрічі з вами", - лаконічно підписала Бузова. Фолловери одразу висміяли позу знаменитості: "Шалава", "Растопырилась, как дура,,,", "О боже ці пальці на ногах", "Що за поза? Зрозуміло до чого готова.", "Волочкову впізнаємо з шпагату,Бузову-за роздвинутими ногами", "Ноги навіщо розсовувати? Жах!", "Пі**у свою відразу сфоткай х*чи ламатися", "Поза прямо з фойє будинку розпусти...", "Знову рогатку розсунула", "Колгосп".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ольга Бузова показала спільний знімок з Філіпом Кіркоровим і зізналася йому в коханні. Варто відзначити, що парочці давно приписують стосунки. Також знаменитість вирушила на відпочинок, звідки продемонструвала знімок в купальнику. Фанати ж вирішили, що артистці краще більше не худнути, а хейтери знову заговорили про розміри грудей. А ще Бузова давала концерти в Туреччині і показала, як сильно втомилася за цей час. Так, співачка впала на підлогу і розсунула ноги в короткій сукні.