Відома американська фото - і фітнес-модель Ана Чері обожнює хвалитися ідеальним тілом в Instagram. Дівчина багато тренується і подорожує, тому часто показує розкішні форми. Нещодавно знаменитість, не до кінця запахнувши халатик, розповіла про те, як мріє опинитися в спа-салоні, але у неї немає на це часу, адже попереду багато планів.

"Місце, де я хочу бути прямо зараз! .... але я в Be More Athletics в робочому режимі, і це жесть! Cherí Fit Shoot сьогодні, і у ці вихідні ми будемо на Fit з Expo @cheri_fit УРА! Наша перша виставка, а в неділю прямо з Expo наша команда і я прямуємо в аеропорт, щоб полетіти на Теркс і Кайкос на тиждень і відзняти мій календар 2019 року! А відразу після цього в Італію на весілля наших хороших друзів. Я зараз тренуюся, як маньячка! Але, можливо, після весілля я все ж знайду хвилинку спа-салон.", - поділилася планами на майбутнє Чері. За 18 годин пікантний знімок зібрав майже 120 тис. лайків.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ана Чері показала дуже масивні сідниці, граючись біля басейну безліччю надувних кульок. А ще знаменитість знову роздяглася і зізналася, що збирається на острови і сподівається, що її не закусають москіти. Також дівчина позувала в прозорих трусах і ліфі, намагаючись прикрити гідності джинсовою сорочкою.