Скандальна російська співачка, телеведуча, а віднедавна підприємець Ольга Бузова не втомлюється радувати своїх фанатів в соціальній мережі Instagram новими фото і відео, які зірка виставляє кілька разів на день. Також у знаменитості чимало оголених і різних компрометуючих знімків. Сьогодні Ольга знову поділилася відвертим кадром, прикривши голе тіло простирадлом на тлі моря. Під фотографією Бузова попросила фоловерів відповісти на філософське питання.

""Що для вас щастя?"- задумливо запитала співачка. Всього за кілька хвилин шанувальники написали безліч відповідей: "Сім'я і здорові рідні.", "Бути з тими, кого дуже любиш", "Щастя коли мої батьки живі і здорові!" "Подорожі". Проте знайшлися і недоброзичливці: "Щоб ти здохла!Куди ти лізеш у співачки?Співаєш під фанеру, цицьок ніхрена нема!На камеру з Кіркоровим сосешься!Не соромно не? 2 вона після Путіна , дивіться королева знайшлася! Перепрошую за вираз шмара, повія! Більше нічого сказати!", "НЕ ЧУТИ ТВОЇХ ПІСЕНЬ"

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ольга Бузова відкриває ресторан здорової їжі BuzFood. Нещодавно вона розповідала про особливу воду BuzWater, а тепер перебралася і до десертів - артистка створила BuzChoсolate.