Популярна російська блогер і телеведуча Альона Водонаєва відома своїми імпульсивними висловлюваннями і оголеними фотографіями в соціальній мережі Instagram. Нещодавно знаменитість знову шокувала фоловерів, кардинально змінивши образ. Альона показала голий знімок з ванної з кислотними рожевим волоссям. Так, артистка дуже відповідально підготувалася до культового американського фестивалю Вurning Man.

"Люба @lubovpetersonробить красиво. І якісно. Тому довго. З 11 ранку до 23 ( тобто досі ) фарбуємо волосся в рожевий колір. Акуратно. У чотири етапи. На фото останній етап фарбування і змив. Колір вийшов бомбічний. Такий, який я і хотіла. Скоро покажу, ну а ми закінчуємо. Алілуя!", - розповіла шанувальникам Водонаєва. Фолловери взялися коментувати побачене: "Русалка", "Навіщо псувати слабке волосся не розумію потім цей рожевий стане порожнім і псіним дуже швидко", "Сміло, однак...Колір звичайно шикардос", "Альона, ви прекрасні.. але фото профілю відстій..", "Сосок типу прихований..", "Голову можна помити і, не роздягаючись до гола ))", "який Жах(((я думала люди змінюються з роками дорослішають чи що..".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Альона Водонаєва знову спробувала відучити фоловерів від шкідливої їжі і фастфуду з хотдогом у роті. Поїдаючи маленьку сосиску, артистка ненароком згадала про колишнього. Також знаменитість вирушила на відпочинок до США, звідки викладає безліч фото. Останній пост зірка посвтятила ожирінню, висловивши свою думку в особливо жорсткій формі. А ще Водонаєва показала себе у дитинстві, ще до скандальної популярності.