Відома українська співачка і секс-символ Даша Астаф'єва не перестає радувати своїх шанувальників в Instagram. На своїй сторінці вона поділилася з фоловерами відвертими знімками.

Зірка продемонструвала ідеальну фігуру і звабливі форми. Фоторафії набрали десятки тисяч лайків та безліч схвальних коментарів: "Гарна, Побачив твоє фото і впав з табуретки, і так щоразу... Що робити?" "Тато дитину ніс, і впустив" "От і все. Немає тепер спокою після такого фото" "Як завжди, на висоті, просто роби цей стиль" "Шедевр! І тіло, і фото!" "Картини писати тільки з такої Красуні! Ідеальна і талановита Жінка!" - завалили фанати співачку компліментами.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що Дашу Астаф'єву називають однією з найсексуальніших співачок українського шоу бізнесу. Її формами захоплюються не тільки численні шанувальники, а й її відомі колеги. Однак сама Даша впевнена, що немає межі досконалості і тому кілька тижнів тому вона вирішила сісти на дієту і активно зайнятися спортом, щоб удосконалити свої форми. Як зізналася співачка, вона хотіла скинути зайву вагу, набрану під час відпочинку.

І їй це вдалося. Астаф'єва опублікувала в Instagram два знімка, один з яких зробила до дієти і курсу тренувань, а другий - після. Зміни разючі, і Даша, до слова, не збирається на цьому зупинятися.