Голлівудська акторка Джесіка Альба - справжня "відмінниця". До 36-ти років вона досягла успіху не тільки в кіно, але й у бізнесі, а ще народила двох чарівних дівчаток і зараз чекає появи на світ третьої дитини.

Джессіка - активний користувач соцмереж і постійно ділиться з підписниками лайфхаками, порадами і просто міркуваннями на тему виховання дітей.

Портал Clutch зібрав найцікавіші висловлювання зірки про материнство.

"Материнство - це нескінченна робота і переживання. Як тільки ти стала матір'ю, ти починаєш без зупинки думати про свою дитину".

"Мені здається, жінки - і особливо матері - мають підтримувати, поважати і не осуджувати один одного, подаючи гідний приклад маленьким дівчаткам".

Популярні новини зараз

Помер експрем'єр і голова СБУ Євген Марчук: зупинилося серце

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Показати ще

"Ти усвідомлюєш, що стала матір'ю, коли розумієш, що більше ніколи не виспишся".

"Думаю, що пристосуватися до життя з першою дитиною було важче, ніж до появи другого. Щойно старша відмовилася від підгузків, я зрозуміла, що це набагато легше, ніж якби вони обидві були в памперсах".

"Я думаю, найважче у батьківстві дається відмова від особистого часу. При цьому хочеться проводити час з обома дітьми, але водночас ти розумієш, що на себе у тебе вже майже немає часу".

"Що важливо у материнстві - так це мати надійне коло подруг, в яких є діти. Ми з подругами і так завжди були близькі, але я й не підозрювала, що спілкування з ними стане настільки критичним після народження дітей. Ми разом проходимо через материнство і ділимося досвідом один з одним. Це безцінно, коли о другій годині ночі ти можеш комусь зателефонувати і запитати, що робити, якщо у дитини температура".

"Займатися улюбленою справою означає бути щасливим і ростити щасливих дітей".

"Я одна з тих мам, які вічно роздають усім поради. Але при цьому я розумію, що якщо щось спрацювало для тебе або твоїх друзів, це не означає, що воно підійде всім. Немає на сто відсотків правильних і неправильних рішень".

"Моя донечко, на наступний день після того, як ти з'явилася на світ, я зрозуміла, що знайшла своє справжнє покликання в житті. Ти перевернула мій світ з ніг на голову".

Дивіться підбірку знімків Джесіки Альби та її доньок Онор і Хейвен

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Джессіка Альба з'явилася перед об'єктивом українки.