Вчора під час суперфіналу 8 сезону проекту "Голос країни" нарешті оголосили переможця. Першість отримала підопічна Сергія Бабкіна, Олена Луценко.

Повернення до сліпих прослуховувань

За результатами глядацького голосування відбирали лідерів у три етапи: спочатку учасники співали сольну пісню, яку ретельно готували цілий тиждень, потім виходили на сцену в дуеті зі своїм наставником і третій крок - учасники знову співали пісню зі "сліпих прослуховувань".

Дивіться: Оголошення переможця - Голос країни 8 сезон

За перемогу у конкурсі також боровся Србуі Саргсян, Андрій Рибарчук, Анна Трінчер. Олена ж отримала получила звання "Голосу країни", тримісячну ротацію на радіо, а також квартиру у подарунок.

Дивіться: Олена Луценко - "Ой, у вишневому саду" - фінал - Голос країни 8 сезон

Популярні новини зараз

В Одесі 17-річна дівчина викинулася з вікна 5-го поверху, була в гостях

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Показати ще

Дует із наставником

У фіналі підопічна Бабченка виконала народну пісню "Ой, у вишневому саду", яку готувала протягом останнього тижня, вийшла на сцену в дуеті зі своїм наставником, а потім глядачі почули також "Колискові зорі" Ніни Матвієнко, яка і принесла їй перемогу.

"Я хочу подякувати всім українцям, мамі, татові, спасибі за життя. Всім велике спасибі і низький уклін", - прокоментувала Луценко.

Як відомо, переможниці шоу - 20 років, родом вона з Білої Церкви. В її родині всі співали, особливо часто – за обіднім столом. Для того, щоб Олена могла розвивати свій дар співу, її батьки довгий час відмовляли собі у всьому і працювали на кількох роботах.

Дивіться: Олена Луценко та Сергій Бабкін - "Червона рута" - фінал - Голос країни 8 сезон

Як повідомляв портал "Знай.ua", Монатік поділився секретами виховання синів.