Популярний український співак Дмитро Монатік днями побував героєм програми "Світське життя" на 1+1 і дав розлоге інтерв'ю. У тому числі співак порушив тему власних дітей і їх виховання. Своїм підходом Дмитро просто зачарував усіх в студії.

Monatik за родом своєї діяльності часто вирушає в поїздки, однак приїжджаючи додому, він весь час, яке у нього є, грає з синами. А нещодавно він з ними навіть відправився в легендарний Діснейленд в Парижі.

Виконавець упевнений, що ніколи не можна забувати у собі дитину, саме такий підхід до життя робить нас молодше.

"У дітей я вчуся цьому. І вони так само надихають і нагадують, що ти був дитиною і ти насолоджувався життям. У нас, дорослих, дуже багато виникає питань, якихось проблем, а діти беруть і надихають, як потрібно ставитися до життя", - стверджує Дмитро.

Популярні новини зараз

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Кароль видала таємницю дружині Комарова зі "Світу навиворіт": "Коли в останній раз...?"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Монатік зворушливо зізнався, що обожнює своїх синів. Для співака важливо намагатися бути правильним прикладом для них. Крім того, Дмитро розповів щось дуже особисте. Буквально свою мрію.

Діма хоче в старості бути таким собі "дідом в татуюваннях, який буде насолоджуватися життям, писати і надихати інших".

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", Відомий український виконавець MONATIK, який не виставляє своє особисте життя на показ, відступив від традицій і порадував фанатів новим знімком зі своїми дітьми.

Відомо, що співак зробив виняток із-за того, що збулася його давня мрія – він побував з дітьми в Діснейленді.

"Хоча не в моїх правилах постити фото моїх... Але відобразити здійснення мрії - зобов'язаний!!! Запам'ятати цю мить назавжди! Адже Instagram ж для цього?!", - підписав фото MONATIK.

Також артист додав, що сам вперше побував у Діснейленді в Гонконзі, коли йому було 27 років і з тих пір мріяв звозити в парк розваг дітей. Як видно з геолокації, свою мрію співак здійснив у Парижі.