Сьогодні Сергія Бабкіна офіційно можна назвати щасливчиком – нарешті його підопічна, 20-річна Альона Луценко з Білої Церкви отримала перше місце у проекті "Голос країни 8".

Що відомо про переможницю?

Народилася дівчина у співочій родині, де поважали традиції виконувати народні пісні з родичами за обіднім столом.

Після "сліпих прослуховувань" на неї посипалися численні питання щодо вибору наступної композиції. Весь час на проекті учасниця тримала одну лінію: співати тільки українською, без жодної альтернативи. Називає рідну мову "мелодією душі", без якої артист не може існувати повноцінно.

Проявляти творчі здібності почала у досить юному віці:

Популярні новини зараз

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Леся Нікітюк не змовчала через домагання Костянтина Меладзе: "Хотілось би"

Надя Дорофєєва з Дантесом поставили на вуха прикарпатське село: "На ногах дискотека"

Показати ще

"…це було у садочку, мені було років п’ять. Я дуже хотіла співати і постійно у вчительки запитувала: "Коли ви мене можете взяти вже до себе, щоб навчити співати?", а вона відповідала: "У червні". Після цього у мене виникло нове запитання: "А коли вже червень?". Вже у 6 років я вперше поїхала на місцевий конкурс і виборола 1-ше місце. Пам’ятаю, вчителька мені сказала: "Ти молодець, але не задирай носа", - іронізувала Альона.

Тяжкі часи

Дитинство у Луценко було не з легких, батькам доводилося віддавати останнє, аби донька могла займатися вокалом і здійснила свою мрію:

"Брат навчався у вищому навчальному закладі, а я – у школі. Була скрута у сім’ї, дійсно не вистачало навіть на хліб. Мама їздила важко працювати до Києва, робила ремонти, щоб зекономити, – спала на мішках. Зараз їй 45 років, а вона вже заробила собі грижі, погано ходить. Тато декілька років носив одні кросівки. Ми зараз жартуємо, що це були кросівки "не холодно, не спекотно", адже влітку він казав, що йому в них не спекотно, а взимку – не холодно. Батьки все робили для того, щоб ми з братом досягли успіху".

Поради тренера

Сергій Бабкін підтримував її постійно – і настановами, і просто дружнім словом. Хотів, аби вона була на сцені справжньою, більшого від співачки не вимагалося. Артист навіть знайомий із родиною підопічної – спілкуватися почали ще на прослуховуваннях:

"Він вчить, що головне – бути справжнім на сцені. Коли ти співаєш душею, відчуваєш та розповідаєш свою історію, глядач тобі вірить, а не просто слухає голі ноти. Я не схибила із вибором тренера. Мені серце підказало, і воно не прогадало. Я думаю, коли він буде у Білій Церкві на квартирнику, я обов’язково його запрошу. Зберемо чотири наших покоління і рід Бабкіних за одним столом. Чекайте на відео", - обіцяла Луценко.

Дивіться: Оголошення переможця - Голос країни 8 сезон

Як повідомляв портал "Знай.ua", визначено переможця "Голосу країни 8".