У неділю, 4 березня, відбулись чергові прослуховування на шоу "Голос країни". Деякі судді вже набрали собі команди учасників, які тренуватимуть для подальшої участі у проекті. Одна з учасниць, яка потрапила до команди своєї землячки Тіни Кароль, здивувала всіх на проекті. Дівчина виконала пісню мовою, яку тренери так і не відгадали.

Відео виступу учасниці з Верховини опублікували на YouTube-каналі шоу.

Дівчина розповіла, що зараз перебуває на розпутті, адже її хлопець не підтримав бажання Надії взяти участь у вокальному шоу.

Надія разом зі своїм коханим раніше співали разом, вони заснували гурт, який кладе на музику вірші відомих українських поетів. Проте з цього нічого не вийшло, адже хлопець вирішив виїхати до Німеччини. А в Надії на майбутнє інші плани, вона бачить себе перш за все на сцені, і сподівається знайти на "Голосі країни" однодумців, щоб продовжити свій проект в Україні.

Популярні новини зараз

Помер зірка серіалів і кіно, серце не витримало

Відомий футболіст помер просто під час матчу: зупинилося серце

Кузнєцова з 13-м розміром виставила свої груди на продаж: “Сяськи масяськи”

Дружину Дзідзьо в бікіні застукали на мокрих розвагах з красунчиком: поки чоловік колядує

Показати ще

Дівчина дуже хвилювалася, проте їй вдалося здобути прихильність землячки Тіни Кароль, яка похвалила за виступ та чарівний голос Надії Боднарук.

Співачка з Верховини виконала пісню мовою пісню "Nentori".

Ще однією несподіванкою в неділю, 4 березня, на "Голосі країни" став виступ української співачки Камалії, яка заспівала "Чорнії брови, карії очі" та змусила розвернутися до себе трьох суддів, не повернула своє крісло лише Тіна Кароль.

Нагадаємо, нещодавно Тіна Кароль представила кліп із нового альбому та розповіла про свої небезпечні захоплення, які показала у своїй відео роботі на "пісню Все в мені". Знаменитість, як виявилося, захоплюється дрег-рейсингом - швидкісною їздою на ралійному авто.

21-річну студентку Львівської політехніки Ірину Новик можна випадково сплутати з відомою українською співачкою Тіною Кароль. Українка як дві краплі води схожа на свого кумира, вна навіт спеціально підбирає схожу зачіску та макіяж.

Дивіться виступ учасниці Надії Бондарук

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", українська співачка, зірковий тренер на проекті "Голос країни-8" Джамала, яка скоро народить первістка, дала кілька порад майбутнім мамам та розповіла, що допомагає їй у такому ніжному стані завжди "бути на коні".