35-річний Олександр Мамедов чуттєво виконав пісню "На небі" культової української групи "Океан Ельзи". Однак своїм співом виконавець НЕ зумів завоювати прихильність суддів: до нього НЕ розвернувся жоден член журі.

Олександр навчався в одній школі з Тіною Кароль. Він сподівався, що Тіна впізнає його голос і допоможе реалізуватися на великій сцені.
Однак, впізнала суддя телешоу Олександра Мамедова і чи справдни між ними були романтичні стосунки, глядачі так і не дізналися. Адже Тіна Кароль не обернулася на спів франковця і жодним чином не прокоментувала його спів. Виступ Олександра Мамедова НЕ зворушив та інших суддів телешоу.

Олександр Мамедов згадував, що юна Таня Ліберман дуже відрізнялася між однолітків.
В той час, як інші розважалися і гуляли, вона постійно працювала над своїм вокалом. В анонсах натякали на роман між співаком і тепер "зіркою" Тіною Кароль.
"Мені є, що сказати ... Але Поки не вистачає досвіду, треба позайматися. Я це зроблю", - заявив після провального виступу Олександр.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати В Україні з'явився новий вид доплат для пенсіонерів: скільки отримають ті, кому ще немає 70 Чого ви не знали про генератори: поради, які допоможуть прийняти правильне рішення Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" українська запроданкою намилилася в політику.