Відомий український музикант, автор і виконавець власних пісень, учасник групи «5'nizza» Сергій Бабкін ніколи не приховує трепетних почуттів до коханої дружини Сніжани, з якою вони у шлюбі вже 9 років. Щасливі батьки двох дітей нещодавно взяли участь в дуже пікантній фотосесії від видання JetSetter. На офіційній сторінці шоу "Світське жіття" в Instagram анонсували ексклюзивне інтерв'ю зі знаменитостями.

"Усі подробиці чуттєвої фотосесії подружжя Бабкіних для @jetsetterua - з перших вуст! Вже цієї суботи! Буде гаряче!" - написали під відвертими знімками, де парочка розгулює голими по лісі.

Шанувальники Бабкіна на такі кадр відреагували дуже неоднозначно: "Дуже сміливо", "мені здається це дуже інтимно і не повинно стосуватися всієї країни. вже прям взагалі" "Почуття захоплення ці фото, не викликають....", "Якісь ненормальні...що занадто, то не здраво".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що відомий музикант Сергій Бабкін і його родина взяли участь в незвичайному експерименті і погодилися зіграти в гру "Вгадай, що в коробці".