Покарати винних у розкраданні коштів, виділених компанії "Сьома студія" Кирила Серебрєннікова, закликало Міністерство культури Слідчий комітет Росії. Мова йде про 200 мільйонів рублів.

Копію відповідного звернення опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі президент організації "Премія Лавр" Кирило Манський.

Відповідно до тексту, замміністра культури Микола Малаков просить СК РФ "притягнути до кримінальної відповідальності осіб, які вкрали субсидії, виділені відомством на підтримку розвитку і популяризації сучасного мистецтва в рамках проекту "Платформа" автономною некомерційною організацією "Сьома студія"".

В Мінкульті лист назвали "стандартною процедурою" і додали, що він був написаний вже після початку обшуків в "Гоголь-центрі" і квартирі Серебрєннікова, що пройшли 23 травня. Останнього, до речі, неодноразово називали свого часу називали "гордістю Росії".

Зараз триває розслідування про розкрадання коштів. У справі заарештовано генерального директора "Сьомої студії" Сергія Ітіна і головного бухгалтера компанії Ніну Масляєву.

Популярні новини зараз

Красуня з червоною стрічкою влаштувала танці на замерзлому озері посеред Карпат - "Це диво!"

Стоцька і Кіркоров знову разом? Колишній Пугачової видерся до рудої бестії: ″Моя дівчинко″

У Харкові обстріляли переповнений трамвай - бите скло і крики по всій вулиці

Син Кернеса показав секретні фото батька з красунею-дружиною: "Американська мрія"

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Cлідчий комітет Росії вирішив покарати мачуху школяра, затриманого в Москві за читання Гамлета.