Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Прилетівши з Корфу в Греції, знаменитість вирішила не сумувати і покликала в свій будинок двох чоловіків. Ті, звичайно ж, прийшли з підношеннями: букетом білих троянд. А ось сама артистка пригощала друзів горілкою і кавуном. Анастасія запевняє, що обличчя такі червоні виключно від баньки, проте фанати не особливо їй вірять.

"Коли вихідний проведено з командою-це так душевно! А після лазні посидіти біля багаття-радість. Стільки є чего згадати з дорогими людьми! Сергій Герасименко директор і звукорежисер. Михайло @borisovskii завжди поруч у потрібну мить.", - підписала дивний кадр Волочкова. Фолловери ж взялися коментувати побачене: "Отверталетила бідних мужиків вже в бані?", "Де шпинат? Або сьогодні на вечерю білі троянди?", "У Насті стільки дорогих людей... Було б, що випити, а з ким, вже ролі не грає", "Три таксиста три веселих друга", "Зметикували на трьох", "Настя, ти до старості будеш піздосити з цим букетиком??? Ми не дурні, як ти думаєш!!!!", "Всі в мотлох", "Це просто днище", "Ну і пики. Червоні хоч прикурюй!!!".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова вирушила розсовувати свої ноги на острові Корфу. Так, знаменитість вже і шпагат показала, і ноги позадирала, залишилося тільки протерти причинним місцем газон. Власне, Анастасія так і зробила, залишивши персонал готелю в шоковому стані. Також балерина як тільки приземлилася в Греції, одразу ж почала стрибати в купальнику по деревах готелю. А ще Волочкова похвалилася нарощеним волоссям на заколках. Фанати, однак, похвалили зірку за те, що вона одягла костюм замість типових прозорих суконь.