Гра Престолів – це серіал, який поставив безліч рекордів: за переглядами, за гонорарами героїв, за розміром бюджету. Про нього говорять усі, навіть ті, хто не бачив жодної серії. І тому ми вирішили розповісти вам кілька цікавих фактів про 7 сезон Гри Престолів.

Гра Престолів 7 сезон: цікаві факти

Вплив Британії на серіал. Точніше, вихід її з ЄС, на думку фанатів, міг вплинути на якість серіалу. Вся справа в тому, що головний знімальний майданчик Гри Престолів знаходиться в Північній Ірландії, і всі боялися, що його можуть просто закрити. Але цього не сталося, і Брексіт жодним чином не вплинув на Гру Престолів.

Цікаві факти про 7 сезон Гри Престолів: кількість серій
У новому сезоні їх стане менше: всього 7. Зате тривалість буде трохи більше, якщо перші 6 серій 7 сезону Гри Престолів будуть приблизно за 60 хвилин, то остання стане рекордною – 81 хвилина.

Цікаві факти про 7 сезон Гри Престолів: вбивства, дракони і насильство
Цього всього в новому сезоні Гри Престолів стане ще більше. В одному з інтерв'ю Альфі Аллен зізнався, що 7 сезон стане ще божевільнішим. Персонажі, який ще не бачили один одного, нарешті зустрінуться і що з цього вийде, поки що, невідомо, але точно буде дуже цікаво.

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська похвалилася успіхами схуднення в "хижому" вбранні: "Красунечка"

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

У Львові з 7 поверху гуртожитку випала 17-річна чемпіонка України з паверліфтингу: "Зачинилася у кімнаті"

Показати ще

Цікаві факти про 7 сезон Гри Престолів: Старомєст
Це місто згадувалося всі 6 минулих сезонів, і нарешті ми його побачимо.

Цікаві факти про 7 сезон Гри Престолів: гарячі люди
Трохи дивний рекорд, але в час зйомки епізоду з драконом одночасно на сцені горіло 20 осіб. А всього довелося підпалити 73 каскадера. Це абсолютний рекорд.

Цікаві факти про 7 сезон Гри Престолів: дракони ще більше
Режисер Метт Шекман розповів, що тепер дракони в Грі Престолів будуть ще більше. Їх розміри можна порівняти з Боїнгом 747: довжина понад 70 метрів, а розмах крил близько 60. Та й щоб підпалити одночасно 20 чоловік, довелося збільшити розмір полум'я, яке вивергають дракони: понад 18 метрів в довжину. Так що тепер, у Дейенеріс прекрасні шанси просто спопелити всіх.